۱۰ دلیل برای یادگیری زیان پایتون در سال ۲۰۱۹


۱٫ علم داده

این بزرگترین دلیل است که بسیاری از برنامه نویسان در سال ۲۰۱۹ پایتون را یاد می گیرند. من بسیاری از دوستانم را می شناسم که از برنامه نویسی جاوا در شغل خود در بانک های سرمایه گذاری خسته می شوند و پایتون را در Udemy یاد می گیرند تا به کارهای هیجان انگیز در Data Science بپردازند که پرداخت بالایی نیز انتظار آن ها را می کشد.

۲٫ یادگیری ماشین

اگر شما علاقه مند به یادگیری ماشین هستید، می خواهید یک pet project را انجام دهید یا فقط بخواهید سرگرم شوید، پایتون تنها زبان برنامه نویسی مهمی است که آن را آسان می کند. اگر چه کتابخانه های زیادی برای یادگیری ماشین به زبان جاوا وجود دارد اما محتوای بیشتری در پایتون پیدا خواهید کرد، زیرا مجموع برنامه نویسان پایتون را بر هر چیز دیگری در یادگیری داده و ماشین ترجیح می دهند.

۳٫ توسعه وب

این کار که چند ساعت در PHP انجام می شود می تواند در عرض چند دقیقه در پایتون تکمیل شود. پایتون برای هک کردن وب نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از وب سایت های محبوب در اینترنت مانند Reddit از Python ساخته شده اند.

۴٫ آسانی

شما در ابتدای برنامه نویسی، نمی خواهید با یک زبان برنامه نویسی که دارای syntax دشوار و قوانین عجیب و غریب است شروع کنید. پایتون هم قابل خواندن و ساده است. همچنین برای راه اندازی ساده تر، شما نیازی به مقابله با هر گونه مشکلاتی مانند classpath در جاوا یا کامپایلر در C ++ ندارید.
فقط پایتون را نصب کنید وکار تمام می شود. در هنگام نصب آن همچنین از شما می خواهد Python را در PATH اضافه کنید که بدین معنی است که شما می توانید Python را از هر نقطه از دستگاه خود اجرا کنید.

۵٫ جامعه بزرگ

شما نیاز به یک جامعه برای یادگیری یک فناوری جدید دارید و دوستانتان در هنگام یادگیری زبان برنامه نویسی بزرگترین دارایی شما هستند. شما اغلب در یک یا چند مسئله گیر می کنید و آن زمان است که نیاز به کمک مبرم می شود. با تشکر از Google، شما می توانید راه حل هر گونه مشکل مربوط به پایتون را در عرض چند دقیقه پیدا کنید. جوامعی مانند StackOverflow بسیاری از متخصصان پایتون را برای کمک به تازه واردان به ارمغان می آورند.

۶٫ کتابخانه ها و چارچوب داده

پایتون دارای کتابخانه های متعدد برای نیازهای مختلف است. Django and Flask دو مورد از محبوب ترین ها برای توسعه وب و NumPy و SciPy برای Data Science هستند. در واقع، پایتون یکی از بهترین مجموعه کتابخانه های یادگیری ماشین و علوم داده مانند TensorFlow، Scikit-Learn ، Keras، Pandas و بسیاری دیگر است. اگر می خواهید در مورد کتابخانه های یادگیری ماشین Python بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنم که به یک دوره آموزشی Python برای Data Science و Machine Learning Bootcamp بپیوندید، یکی از مورد علاقه من.

۷٫ اتوماسیون

اگر شما به طور جدی می خواهید بدانید که چگونه Python به کمک اتوماسیون کار می کند، به کتاب Automate boring stuff with Python ، که به سادگی کتاب بسیار جذابی است، مراجعه نمایید.

۸٫ چندمنظوره

یکی از چیزهایی که من در مورد پایتون دوست دارم این است که به یک چیز گره نخورده است، به عنوان مثال R که در علوم داده و یادگیری ماشین خوب است، اما هیچ جا زمانی که حرف از توسعه وب به میان می آید کاربردی ندارد. یادگیری پایتون به این معنی است که شما می توانید بسیاری از چیزها را همزمان انجام دهید.
شما می توانید برنامه های کاربردی وب خود را با استفاده از جنگو و فلاسک ایجاد کنید، می توانید تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از NumPy، Scipy، Scikit-Learn، و NLTK انجام دهید. در کمترین حد، شما می توانید از پایتون برای نوشتن اسکریپت برای خودکار کردن بسیاری از کارهای روزانه خود استفاده کنید.

۹٫ رشد و توسعه شغل ها

پایتون واقعا سریع و زمان زیادی رو به رشد بوده است و این کاملا منطقی است اگر شما کار برنامه نویسی خود را با یادگیری زبان برنامه نویسی در حال رشد شروع کنید، این نه تنها به شما کمک می کند تا سریعا کار کنید، بلکه سرعت رشد حرفه ای خود را نیز افزایش می دهد.برای مبتدیان، پس از سادگی،این باید مهمترین دلیل برای یادگیری پایتون باشد.

۱۰٫ درآمد

توسعه دهندگان پایتون یکی از پر درآمد ترین، به ویژه در علوم داده،یادگیری ماشین و توسعه وب هستند. به طور متوسط، آنها با خقوق ۷۰،۰۰۰ دلارتا ۱۵۰،۰۰۰ دلار، با توجه به تجربه، مکان و دامنه فعالیت خود، بسیار خوب درآمد کسب می کنند. ۱۰ highest paid technology jobs for Software Engineers in 2019.