نام پروژه: (کد پروژه ۱۰۱۲) پیاده سازی حذف نویز از تصویر با استفاده از مجموع تعمیم FFT

محیط پیاده سازی : متلب

خلاصه:

نویز می‌تواند ناشی از قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه یا محیطی باشد که در آنجا قصد استفاده از دوربین را داریم. به‌عنوان مثال، تشعشعات الکترومغناطیسی، میدان‌های مغناطیسی و حتی گرمای زیاد جزء عوامل خارجی ایجاد نویز به شمار می‌آیند. ساختار داخلی و نوع طراحی مدار داخلی دوربین نیز تأثیر بالایی در میزان نویز خواهد داشت. به همین دلیل ممکن است عکس‌های گرفته شده با دوربین‌های ارزان‌قیمت که برای بودجه‌های کم در نظر گرفته شده‌اند، نسبت به نمونه‌های گران‌تر در موقعیت‌های مشابه، نویز بیشتری داشته باشند.

سنسور دوربین نیز نویز تولید می‌کند و حتی هنگام ارسال اطلاعات مربوط به عکس، نویز ایجاد می‌شود. نسبت اطلاعات ارسالی به پارازیت ایجاد شده، نسبت سیگنال به نویز (SNR) نام دارد. پس هر چه سیگنال قوی‌تر باشد، تأثیر نویز کمتر و کیفیت اطلاعات ارسالی بهتر خواهد بود. خوشبختانه مقدار نویز حاصل از سنسور و قطعات دوربین معمولاً ثابت است و در نتیجه با قوی‌تر شدن سیگنال ارسالی، نویز کمتر دیده خواهد شد…. ادامه در گزارش کار

 

پیاده سازی + گزارش کار(می توانید قبل از خرید یک ایمیل به ما بزنید و از جزییات پروژه در صورت نیاز با خبر بشوید.)

هزینه : ۶۰ هزار تومان

برای خرید پروژه ، مبلغ فوق را از طریق پرداخت آنلاین واریز کنید و با شماره تماس یا ایمیل بالای سایت تماس بگیرید تا پروژه برای شما ارسال گردد.