[vc_row][vc_column][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]بیشتر پروژه هایی که دانشجویان تحصیلات تکمیلی با آن روبرو هستند از تکنیک های هوش مصنوعی استفاده می کنند در  این بخش اشاره کوچکی به این تکنیک ها می کنیم.

1- شبکه های عصبی

پروژه هایی مانند پیش بینی ، تشخیص ، دسته بندی ، خوشه بندی و غیر توسط شبکه های عصبی در متلب قابل پیاده سازی می باشند

2- منطق فازی

منطق فازی که امروز کاربرد زیادی دارد با روش های دیگر ترکیب می شود . مانند  فازی c میانگین ، یا فازی ژنتیک یا حذف نویز به روش فازی و خیلی موارد دیگر که با متلب می توان به راحتی از منطق فازی استفاده کرد و پروژه ها را شبیه سازی کنیم.

3-الگوریتم های تکاملی

این الگوریتم ها که الهام گرفته از طبیعت هستند در تمام  رشته های تحصیلات تکمیلی مانند کامپیوتر ، برق ، صنایع ، مدیریت و غیره کاربرد دارد.

4- پردازش گفتار

5- اتوماتای یادگیر

6- شبکه های پتری

7- شبکه های کامپیوتری

8-شناسایی آماری الگو

شما می توانید پروژه های خودتان را به آدرس ایمیل ما  بفرستید. تیم برنامه نویسی ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row fullwidth=”false” attached=”false” padding=”0″ visibility=”” animation=””][vc_column border_color=”” visibility=”” width=”1/1″][vc_message color=”info” message_box_style=”standard” style=”rounded” message_box_color=”info” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-dial” icon_typicons=”typcn typcn-adjust-brightness” icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-note” icon_linecons=”vc_li vc_li-heart” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert”]irmatlab.ir@gmail.com[/vc_message][/vc_column][/vc_row]